Zasłony lniane

CENA

KOLOR

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Produktów na stronę:

Zasłony lniane, czyli odrobina natury w Twoim domu

Odpowiedni wystrój okien, to podstawa udanej aranżacji. Dzięki zasłonom możemy poczuć się swobodnie i bezpiecznie. Jednocześnie dzięki nim każde wnętrza zyskuje na charakterze. Jednym z najsilniejszych trendów wnętrzarskich jest obecnie modna na naturalne materiały. Dlatego właśnie w naszym sklepie z tekstyliami znajdziesz, między innymi, zasłony z lnu. Do jakich aranżacji będą one pasować i co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Postaw na len – eko-wnętrza są w modzie!

Len jest jednym z najpopularniejszych materiałów, jakie obecnie wykorzystuje się nie tylko w modzie, ale i wnętrzarstwie. Charakteryzuje go, przede wszystkim, naturalne pochodzenie. Tego rodzaju tkaniny wciąż zyskują na popularności, podobnie jak cały trend ekologiczny. Nic dziwnego! W czasach kryzysu klimatycznego jest to szczególnie cenne. Zasłony z lnu doskonale wpisują się w tego ducha i doskonale łączą się z bardzo wieloma różnymi aranżacjami.

Lniane zasłony idealnie pasować będą, między innymi, do wszystkich trendów, które inspirują się naturą. Z powodzeniem możesz je więc wykorzystać, chociażby w mieszkaniu urządzonych w bardzo modnym stylu boho. Oprócz nawiązania do przyrody, charakteryzuje się on swobodą i luzem, które były typowe dla artystycznej bohemy sprzed lat.

Oferowane przez nas zasłony z lnu, doskonale pasować będą również do salonu lub sypialni, inspirowanymi stylem skandynawskim, rustykalnym i ekologicznym. Wszystkie te trzy trendy są wciąż niezwykle popularne. Jednym z najchętniej wybieranych przez Polaków jest z pewnością styl skandynawski, który charakteryzuje się różnorodnością odmian.

Zasłony z lnu – co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Kotary wykonane z lnu najczęściej występują w stonowanej, jasnej kolorystyce. Beże, szarości, biele – to najbardziej charakterystyczna paleta barw. Tego rodzaju jasne zasłony do salonu i sypialni doskonale będą się zestawiać, między innymi, z aranżacjami utrzymanymi w tej samej kolorystyce. W ten sposób otrzymasz prostą, klasyczną aranżację, która wprowadza atmosferę spokoju i harmonii.

Beżowe zasłony, to jednak również doskonały tło dla bardziej wyrazistych wnętrz. Odcienie lnu idealnie zestawiać się będą, chociażby z bardzo modnym obecnie odcieniem butelkowej zieleni lub turkusu. W ten sposób stworzyć możesz wnętrze w klimacie urban jungle. Jasne zasłony z lnu bardzo dobrze pasować będą także do innych modnych kolorów, jak chociażby miodowa żółć, winna czerwień, szałwia oraz grafit. Oprócz stonowanych, jasnych zasłon z lnu do salonu i sypialni, wybrać możesz również te w bardziej zdecydowanej kolorystyce. Wszystko zależy tylko od tego w towarzystwie jakich barw czujesz się najlepiej!

Warto również wiedzieć, że zasłony z lnu wyróżnia surowy klimat. W zależności od tego, jaki styl preferujesz, możesz zawiesić je luźno lub dekoracyjnie udrapować. W obu wypadkach len doskonale będzie się układać. Jeśli chcesz podkreślić surowość tego naturalnego materiału, pozostaw go bez prasowania. W ten sposób uwydatnisz strukturę tkaniny. Koniecznie dobierz do nich również dostępne u nas poduszki z lnu i postaw na naturę!