Jak wymierzyć odpowiednią długość zasłon?

Prawidłową długość zasłon możemy określić mierząc odległość od górnej krawędzi rurki do miejsca, dokąd ma sięgać zasłona. Jeśli chcesz, aby zasłony sięgały podłogi należy odjąć od 1 do 2 cm od całkowitej długości.

Jak zostanie uregulowana różnica cenowa wymienianych towarów?

Jeśli zakupiony towar jest tańszy od produktu, na który chcemy go wymienić wystarczy przelać różnicę na nasze konto. W przypadku kiedy zakupiliśmy droższy produkt i chcemy wymienić go na tańszy, różnica cenowa jest zwracana na konto do 14 dni po otrzymaniu paczki zwrotnej.

Jaki jest czas oczekiwania na wymianę?

Jeśli posiadany produkt jest dostępny w magazynie paczka zostaje nadana w ciągu 48 godzin od otrzymania paczki ze zwracanym towarem. W przypadku braków magazynowych realizacja może wydłużyć się do 7 dni roboczych.

Jak mogę dokonać wymiany towaru?

W calu wymiany towaru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przed nadaniem paczki należy pobrać formularz wymiany dostępny w zakładce wymiana i dołączyć go do przesyłki.

Chcę zwrócić towar. Co powinienem zrobić?

Zwrotu towaru można dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Jeśli termin nie upłynął i zwracany towar nie nosił śladów użytkowania wystarczy pobrać formularz zwrotu dostępny w zakładce zwroty, dołączyć go do przesyłki i odesłać na adres wskazany w formularzu.

Z jakich form dostawy mogę skorzystać?

Większość paczek nadawana jest przez firmę kurierską Inpost – są to przesyłki kurierskie lub paczkomatowe. W przypadku większych przesyłek paczki mogą być nadane za pośrednictwem firmy DPD lub DHL.

Z jakich sposobów płatności mogę skorzystać?

Nasz sklep obsługuje płatności za pośrednictwem platformy Przelewy24. Możesz również wybrać płatność przelewem tradycyjnym lub za pobraniem (płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki).